Cik, cak...

Autor: Teodor Komenda | 17.3.2014 o 17:16 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  125x

Vracala som sa ako zvyčajne dosť neskoro večer z práce. Najkratšie to mám cik, cak cez mesto, chcela som povedať krížom, ale tak sa v meste nechodí. Pri banke som videla na trávniku ležať neznámeho staršieho muža. Ozvala sa vo mne ľudskosť, napriek tomu, že som bola dnes už dosť unavená. Zohla som sa k nemu, chytila som ho rukou za plece:“Čo sa Vám stalo?“ Po chvíli s nechápavým úsmevom zareagoval:“Asi som prebral.“

„Kde bývate? Spovedala som ho ďalej. „V ubytovni, Na vŕšku. S mojou pomocou sa pokúsil vstať. Mal pravdu, nohy oslabené alkoholom ho neveľmi poslúchali.:Podoprela som ho a tak sa mu nakoniec podarilo s mojou pomocou dotrepať sa až k lavičke. Kde je väčšia šanca, že precitne a znovu získa stratenú rovnováhu. Tam som ho nechala napospas jeho osudu. Keď tak nad tým teraz rozmýšľam, asi by som mu pomohla prejsť až na ubytovňu, keby nebol tak hrozne špinavý od blata. Asi spadol viac krát, pokiaľ nedostal okno. Dokončila rozprávanie pani sestrička.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.

KOMENTÁRE

Oprávnenie ústavnej väčšiny rušiť amnestie je mína do systému

To, že amnestie sú nezrušiteľné, platí.


Už ste čítali?