S úsmevom na tvári sa úspech dostaví

Autor: Teodor Komenda | 26.7.2013 o 9:43 | Karma článku: 7,53 | Prečítané:  190x

„Nezdá sa Ti, že máme tých prázdnych pohárov priveľa, spýtal sa muž ženy, keď spoločne hľadeli do útrob pivnice ?“ „Máš pravdu. Tie od tých lekvárov sú nám nanič. Nehodia sa mi do zavarovacieho hrnca. Sú veľmi vysoké.“ „Tak ich vyhodme, navrhla žena mužovi.“

Mužovi sa ženin nápad pozdával a tak zobral dve prepravky s pohármi a odišiel s nimi von ku kontajnerom. Žena zobrala tiež jednu prepravku s pohármi a pobrala sa za ním. Od kontajnerov na recyklovaný odpad sa v pravidelných intervaloch ozýval hrkot sklených črepov. Keď sa zbavili všetkých prebytočných pohárov sa žena chytila za hlavu:“Nevidel si kľúče od pivnice? Kde si ich položila? Asi do jedného z tých pohárov,“ s previnilým úsmevom na tvári povedala žena a ukázala rukou na kontajner.“ Obsah kontajneru so sklenými črepmi vysypali na asfalt. Starý muž so ženou trpezlivo ako dvaja zlatokopi prehľadávali sklenené črepy. Po prezretí ich opätovne vracali naspäť do kontajnera. „Tu sú,“ s úľavou si vydýchla žena, ktorú najviac desila predstava, čo si o nich pomyslia susedia z bytovky, ktorým sa ich aktivita zdala nanajvýš čudná.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.

KOMENTÁRE

Oprávnenie ústavnej väčšiny rušiť amnestie je mína do systému

To, že amnestie sú nezrušiteľné, platí.


Už ste čítali?