Očividne sa to nepodarí

Autor: Teodor Komenda | 26.1.2014 o 18:25 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  143x

Zapáliť oheň na otvorenom ohnisku v tejto zime je veru veľký problém. Pár krát sa mi oheň aj rozhorel, ale čo z toho, keď po chvíli zhasol. Bola to asi moja chyba, lebo som od neho odbehoval píliť vŕbové konáre. Pílim ich preto, lebo sused na mňa asi zabudol. Sľúbil mi, že ich popíli, ale zrejme asi teraz nemá na to čas. No, nič to urobím to aj sám, akurát mi to bude trvať dlhšie.

Vždy, keď som sa vrátil s odpílenými konármi k ohňu už bolo neskoro. Oheň som musel zakladať znovu. Z blízkeho lesíka som si vždy doniesol suché liany a uschnuté konáriky. Po každom pokuse mi odbudli v škatuľke zápalky. Nepomohli mi ani prinesené orechové škrupinky. Tie sa síce rozhoreli, ale nestihli prehriať okolitý odpad z lúky, aby pokračoval v horení sám. Tak som minul všetky zápalky v oboch škatuľkách. Po celý čas mi bolo poriadne chladno. Podúval studený vietor. S myšlienkou, že dnes sa mi poriadny oheň očividne založiť nepodarí som sadol na bicykel a vrátil som sa z lúky domov.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Dva návody, ako uspieť s novou politickou stranou

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave

KOMENTÁRE

Trúfalosť Ruska v Sýrii

Posmech Západu zo zastaranej armády akosi ignoruje podstatu: Putin nepozná škrupule.


Už ste čítali?